Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Ako netko može...

Share

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Ako netko može...

Postaj by lavica on 5/11/2009, 18:27

Ovo je c/p posta koji sam dobio na mail adresu. Ako možete što napraviti - vrhunski!!! Ako nemožete, samo proslijedite dalje!!
Molim šaljite dalje na što više adresa, da udomimo ovo siroto stvorenje što prije!!! Hvala svima!
ČISTOKRVNA ŽENKA DALMATINER, stara 4-5 godina, nije sterilizirana (sterilizaciju je moguće dogovoriti preko jedne od Udruga dosad se jadnica okotila već nekoliko puta i totalno je iscrpljena), zanemarena od vlasnika koji je konačno želi nekome pokloniti i ona HITNO TRAŽI NOVI DOM. To je spas za Neru, jer će inače u uvjetima u kojima živi i uginuti (kao i prijašnji rasni psi tog vlasnika).

Ukratko, Nera treba doći stvarno u dobre ruke, pune ljubavi i pažnje za cijeli život, a koje dosad nikad nije imala. Slike nisu najnovije, navodno je malo dobila na kilaži, a čim dobijem nove odmah ću ih objaviti.

Pas se nalazi u Krapinskim Toplicama, ali prijevoz nije problem, sve se može dogovoriti, samo da se čim prije odvede od vlasnika. Za azil nije, jer je malo traumatizirana i bio bi joj još veći šok, a lanac ne dolazi u obzir.

Ljubitelji dalmatinera, pomozite ovoj ljepotici!

Kontakt:
098/1622-718

Yzzy

Zadnja promjena: lavica; 6/11/2009, 09:10; ukupno mijenjano 1 put.

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: Ako netko može...

Postaj by lavica on 6/11/2009, 09:10

Kako neznam kako se stavljaju slike, iste se mogu vidjeti na Cro Chopper forumu.
Yzzy

Sada je: 3/12/2016, 00:21.