Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

"OPASNA" SVINJSKA GRIPA

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

"OPASNA" SVINJSKA GRIPA

Postaj by sju_rod on 30/11/2009, 17:28

upravo sam sad gledal emisiju Na rubu znanosti u kojoj je gost bila bivša novinarka iz Beča Jane Burgermeister.Ono što je ona rekla svi smo mi u kuloarima i kojekakvim društvima ili čuli ili pričali.Uglavnom strašno.Žena vele da je otkrila da su prije svega virusi ptičje i sada svinjske gripe umjetno napravljeni,dakle u laboratoriju i da su namjerno pušteni van da zaraze što više ljudi kako bi se prodavala cijepiva koja su u biti otrovna jer sadrže živu i još neki teški metal sa kojim si u biti još bolesniji i treba ti opet neki novi ljek i to sve zbog zarade.Naravno ona ide i dalje pa veli da idu sa tim cijepivom da namjerno što više ljudi umre zbog kontrole ljudi i vlada širom svijeta.Također vele u postocima da se recimo u Njemačkoj htjelo cijepiti 57% ljudi a sad kad su zaznali da cijepivo nije sigurno taj postotak je pao na 15% ljudi slično je u Francuskoj i Austriji.Kad sve to čujete shvatite da je tak.Poglečte recimo prije dnevnika reklame i prebrojite koliko od ukupnog broja reklama ima za neki medicinski proizvod,strava.Moja poruka neidite se cijepiti ako želite ostat ŽIVI I ZDRAVI,a emisiju možete pogčledat na večer na prvom programu,ak niš drugo snimite si ju jer je kasno na programu. kaj drugo mogu reči prokleta gamad židovska.........

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: "OPASNA" SVINJSKA GRIPA

Postaj by Dragec07 on 30/11/2009, 18:27

Uh, gledao sam i ja. I još k tome nekoliko njenih izjava priije. Ja zbunjen ona Jane. Bivša novinarka (izbačena).
Samo podsjetnik da je ona tužila i Obamu (uz još 3 svjetske tužbe protiv velikih globalnih organizacija) - Na rubu znanosti

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 30/11/2009, 19:57

pa neznam zakaj se paničari, evo jedne počne anegdote.
Ide čovjek ulicom i vidi nekog drugog kak baca lijekove u smeće, pita ga zakaj to radi on veli jednostavno za objasniti,
prejdem doktoru koji na ime moje glavarine zaradi neku lovu, mora doktor od nečeg živeti, prepiše mi recept, ja prejdem u apoteku i kupim lijek (mora apotekar od nečeg živeti), ja bacim ljekove u smeće (moram i ja od nečeg živeti),
To vam je isto kak i s tim cjepivom protiv svinjske gripe, kupili smo ga i onda hitili, jer moramo od nečeg živeti

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 30/11/2009, 20:37

Malo dijete kad se mora cijepiti, liječnik ga vrlo pomno pregleda i ako ima naznaka bilo kakve bolesti, ne cijepi ga.
Odrasle nitko ne pregledava, pa se desi da osoba dođe na cijepljenje u početnoj fazi neke bolesti i kada se cijepi nastaje kaos. Ako se hoćete cijepiti morate biti potpuno sigurni da ste zdravi.
Žao mi je kaj se Yzzy psihički iscrpio pokušavajuči narod osvjestiti od gluposti koje prepričavaju, pa ga ni nesmjem pitati da to ponovo ovdje napiše, ali detaljno ima napisano na CCF-u. Inače Yzzy je ta i još malo gora čuda (antraks i sl) proizvodio godinama, tako da sam sretna što mi nije donio doma prave viruse, a ne podrobljene koji se koriste u vakcinama.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 30/11/2009, 23:52

mg750ie je napisao/la:pa neznam zakaj se paničari, evo jedne počne anegdote.
Ide čovjek ulicom i vidi nekog drugog kak baca lijekove u smeće, pita ga zakaj to radi on veli jednostavno za objasniti,
prejdem doktoru koji na ime moje glavarine zaradi neku lovu, mora doktor od nečeg živeti, prepiše mi recept, ja prejdem u apoteku i kupim lijek (mora apotekar od nečeg živeti), ja bacim ljekove u smeće (moram i ja od nečeg živeti),
To vam je isto kak i s tim cjepivom protiv svinjske gripe, kupili smo ga i onda hitili, jer moramo od nečeg živeti

To, to je upravo tooo....

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 12:29

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 7/12/2016, 12:29.