Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

pregled

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

pregled

Postaj by sju_rod on 14/12/2009, 19:07

evo čopilo i mene lagana vrtoglavica(nije svinjska) malo lupanja srca,malo bol u glavi i odlučih ja na sistematski.Danas naručen u pola devet.Prvo ultrazvuk abdomena,prostata super,jetra bijela???,pitam od čega veli od masnoče ne jesti masno,čokoladu itd,itd,onda kod interniste popiše on sve generalije kaj se tiče bolesti i na kraju veli,posle se vratite k meni na pregled prostate,ja velim pa sad sam bil,on meni da,bili ste na ultrazvuku a sad ide pregled,pitam ja njega (sva sreča)a kkako ide taj pregled?...a on;pa znate sa prstom u....gdje pitam ja naivno,veli on pa dole gdje drugdje,sorry dok velim ja njemu,ja sam još uvjek nevin z druge strane a namjeravam i ostati uostalom pa kaj nije ultrazvuk pokazal stanje.....on se nasmije i veli;dobro,dobro,nebumo,nije ni meni to ugodno.Mislim si ja.....tebi nije ugodno,a meni bi bilo ha,i onda na ekg,srce super,a onda muke,vađenje krvi,prvo u lijevu ruku,nejde niš,onda u desnu ruku opet nejde niš,ponovo u lijevu ruku i fala bogu krene moje krfce u dvadeset i osam epruvetica(koji če im to K...) i nakon toga čekam nalaze pa bumo vidli dalje.I tak vam je prošel moj dan.Hteli su me silovati a ja nisam dal (za razliku od Lavice),guza je sačuvana samo je pitanje dokle?????????

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: pregled

Postaj by lavica on 14/12/2009, 19:54

Generalno sranje, teško je prihvatiti činjenicu da su nam se počele javljati godine proizvodnje i da više nemremo i nesmijemo sve kaj smo mogli i smjeli. Fala Bogu da si bil pametan i prešel k doktoru (makar da je i guza otišla)na vreme. Možda nije niš, a možda tko zna.
Ima nas puno koji zanemarujemo signale naših tijela, koja se samo sve više i više pate. Ja prva ne odem liječniku kada bi trebalo. Nego po sistemu, lako ćemo, i odem na posao s temperaturom dok me šef ne stera doma. Naše je biljojedstvo krenulo nakon 5 srčanih udara i smrti Yzzyevog vjenčanog kuma. Mislim da se nezdravo hranimo i ako uspijemo to promijeniti biti ću sretna. Jabuka ili frtalj glavice zelja za večeru možda nisu fini, ali su organizmu sigurno lakši od stvari koje smo prije jeli za večeru. Kaj bu to donijelo, bumo vidli.
Drž se i istjeraj te preglede do kraja, ma kakvi bili.

Darko
Roler
Roler

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Darko on 14/12/2009, 21:10

Rudek,razmisli još jedanput.Ja sam bil prije dva dana na prometnoj poliklinici na Jarunu.Dijagnoza:Trajno nesposoban za profesionalnog vozača!!!!!!
(a nisu mi se vrit nalukavali)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 15/12/2009, 18:07

nisu ni meni ali su šteli,da slažem se sa tobom,kolko god mi ne priznali godine ipak je neki zamor materijala tu,a kaj se tiče klope to bu mi najteže prihvatiti,jer danas sam dobil nalaze i posebnu dietu u kojoj nesmijem sve ono kaj naj više volim;čvarke,špek,kobasice,šunke i tako to.Šalju me na ultrazvuk vrata,neznam neke slivne pizdarije i rtg,nakon toga bumo vidli.Kaj reči strava,ali sam strogo odlučil se pridržavat jer je u meni neuništiva želja za motorom,za vožnjom i za druženjem sa bajkerima i učinit ću sve da se mogu i dalje voziti,motor mi je sve i ako nesmijem jesti meso da bi se vozil ja nebum jel meso,samo da se mogu voziti,to je u meni tolko čvrsto da me sve boli.....tak vam je to........

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 16/12/2009, 07:54

sju_rod je napisao/la:.....to je u meni tolko čvrsto da me sve boli.....tak vam je to........
Čitam pa sad nisam siguran jesi li ti napravio taj pregled prostate ili ne. Za zdravlje se Rudi treba žrtvovati, samo da ti se ne svidi pa bu onda problema, tolku količinu pregleda nebu ni dopunsko pokrilo.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 16/12/2009, 22:33

ha,ha,ma figurativno rečeno boji me u prsima,ali skužil si kaj hoču reč,motor mi je gušt nenadomjestiv i borit ču se za njega............

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 17/12/2009, 09:23

mislim da se nićega u potpunosti ne treba odricati samo smanjiti količinu i učestalost konzumacije
a

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 17/12/2009, 16:23

može biti,ja samo velim da AKO treba nešto drastično ja sam i na to spreman,samo da se mogu voziti i dok se vozim sam živ......

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 18/12/2009, 13:41

Brzo bu proljeće, a onda je sve opet super, mislim da je ovo zapravo nostalgija

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 18/12/2009, 19:50

Giga je napisao/la:mislim da se nićega u potpunosti ne treba odricati samo smanjiti količinu i učestalost konzumacije
a

Tako je. U to ime smo danas nakon dana i dana trave, sin i ja mrknuli čevape.

Priznajem da mi je cijelo popodne lagano zlo.

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 18/12/2009, 21:27

Jeste popili pivu uz čvape?

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 19/12/2009, 19:50

Ne, prehladno je. Šmrc, šmrc

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 19/12/2009, 21:32

Zato vam je i bilo zlo

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 21/12/2009, 22:05

Evo kak Giga zna kaj treba na čvape!!!! Rudeku se sigurno malo vrtilo jel se počel treznit pa je dehidriral.....a inače nekakve boleštine su posljedica dosade jer se sad ne vozi pa nezna kaj bi sa sobom (a bogme ni s kuhinjom). Kad se sedne na motor zaoravil bu i na čačkanje guzice i na sve ostalo....Uostalom Rudek moj dragi pa nemreš celi život bit jungfer!!!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 22/12/2009, 18:32

dragi moj mogu i hoču,jes da su me htjeli toga rešiti ali sam se hrabro oduprel i sačuval jedino mesto di je išlo samo van a niš nutra.....

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 25/12/2009, 23:13

Vidim da je počela sezona godišnjih pregleda i servisa pa sam se i ja pridružio jednim na Zavodu za nuklearnu medicinu na Rebru: malo bicikla pa magnetne, tek toliko da budem siguran. A rezultati kontrole lipida: sve u sredini preporučenih vrijednosti. Morao sam to napraviti prije blagdana, tko zna kako bi to izgledalo nakon ovog i sljedećeg tjedna....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 26/12/2009, 14:23

bila je purica z mlincima i fini božule

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 26/12/2009, 14:38

vidim da si tam išel spat,inače i ja mogu svuda zaspat ali mi je doma na mom krevetu ipak najlepše....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 26/12/2009, 14:54

buka je i taman kad se navikneš i zadrijemaš te zbudiju, nisu baš neki

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 26/12/2009, 20:37

Sranje je kaj ja nemirno spavam, pa sam nakon prvog slikanja i spavanja (25 minuta), odmah nastavio s još jednim ali bez spavanja i micanja. Tolko ruke iznad glave nisu držali ni talijani u ratu..

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:07

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 8/12/2016, 00:07.