Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Kreativci javite se

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Kreativci javite se

Postaj by mg750ie on 27/12/2009, 08:24

Kreativci poput Drageca i SJU-ROD-a, imaju velike šanse, pazite ovo nije za rekreativce
Božić stiže...a s njime i Nova Godina, te je to vrijeme blagdana, kićenja bora i darivanja. Ove godine smo vas odlučili malo zaposliti, ali zato i nagraditi. Potrebno je samo malo truda, dobre volje, natjecateljskog duha i digitalni fotoaparat Olympus FE-26 može biti vaš.

Zadatak je...
Ukrasite svog limenog ljubimca vlastitim rukama ili Photoshopom u duhu Božića - okitite ga trakama, balonima, vrpcama, božićnim kuglicama, mašnama, naljepnicama, bojama, sprejevima... Od materijala i dekoracija možete koristiti što god vam padne na pamet. Planirate li ukrasiti susjedov auto, bilo bi dobro pitati ga za dopuštenje. Također vas molimo da ne skidate tuđe aute s interneta. (ko ja? nebi ja sigurno!)
Budite kreativni, maštoviti, originalni i drugačiji od ostalih

Fotke nam pošaljite na natjecaj@auti.hr ili ih uploadajte ovdje najkasnije do 31. prosinca 2009. U mail svakako navedite svoje kontakt podatke (ime, prezime, e-mail adresa i telefon/mobitel) kako bi vas na kraju što lakše pronašli i obavijestili o rezultatima foto natječaja.
Sve pristigle kvalitetne fotke objaviti ćemo 04. siječnja 2010. i otvoriti glasovanje. Uključite se u što većem broju i glasajte za svog favorita jer će upravo vaši glasovi donijeti pobjedu najboljima!
Ukoliko ocjene budu izjednačene, stručni žiri će izabrati 5 najorginalnijih radova – fotke koje su nam uljepšale dan, nasmijale nas do suza ili fascinirale dizajnerskim umijećem.
Rezultate natječaja objaviti ćemo 11. siječnja 2010.

Primjedba MG-a:
Oni koji imaju fotić nek se suzdrže
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 00:19.