Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Mrzim kad pada snijeg po noći

Share

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Mrzim kad pada snijeg po noći

Postaj by juli on 6/1/2010, 08:27

Znam svi bute rekli baba luda ko ne voli kad pada snijeg, eto ja ne volim pogotovo kad pada cijelu noć i napada 15 i više cm, a evo vam i objašnjenje, kak svi moji ukučani padneju u zimski san i bude se negde oko podne jedino se ja ko mračnjak zbudim u 7 h kaj mislite na koga padne zaduženje da se očisti snijeg s pločnika, a fala ku...u imamo ga oko kuće 20m,a ovi glupi opčinari kaj lešinari obilaze ulice i naplačuju 500kn ak je neočišćen pločnik i tak ja lopatam u znoju lica svog i kak mogu volit snijeg .
Ali zato imam jednu crnu ruskinju koja se raspameti kad osjeti snijeg pod šapama.

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: Mrzim kad pada snijeg po noći

Postaj by lavica on 6/1/2010, 09:44

Nisi jedina, ja sam skuhala ručak i sad idem odlopatati kuću imam malo više od 20 m.
Ali volim kad pada snijeg naročito po noći, jer utihnu svi zvukovi i ujutro je sve čisto bijelo.

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 7/1/2010, 10:25

Kak ja volim kad pada snjeg!!!! Kad ujutro u toplini brloga svoga bacim pogled kroz prozor a ono sve bjelo!!! A tek kad vidim vani Juliju kak u znoju lica svoga lopata snjeg......NEPROCJENJIVO!!!!! Za sve drugo imate Master.....

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:06

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 00:06.