Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

RBA

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

RBA

Postaj by Dragec07 on 5/2/2010, 12:37

U Zagrebu je otvoren novi centar za napredno poslovno obrazovanje. Iako djeluje u okviru ustanove s dugogodišnjim iskustvom u obrazovanju specijaliziranih kadrova, ovaj novi program podigao je razinu poslovnog obrazovanja do međunarodnih standarda. Riječ je o programu 'Remetinec Business Academy'.

Program obrazovanja u ovoj akademiji može trajati i desetak godina, ovisno o kolegijima koje kandidat odabere. Plan i program školovanja uključuje predmete kao što su:

"Fiktivne fakture i off-shore računi"
"Kako kupiti sebi dionice poduzeća novcem istog tog poduzeća"
"Kako usluge plaćati do pet puta više, i kome"
"Zapošljavanje političkih podobnika"
"Davanje rizičnih kredita obitelji i prijateljima"
"Davanje petama malo vitra"

Akademija je zatvorenog tipa, a osim školovanja kandidati dobivaju i smještaj i prehranu za vrijeme cijelog školovanja. Namijenjena je usavršavanju visokih menadžerskih kadrova i u njoj mjesto dobivaju samo kandidati koji su se već iskazali u upravljanju javnim i državnim poduzećima. Trenutno se u ovoj ustanovi školuje više od tuceta menadžera hrvatskih javnih poduzeća.

Zanimanje za program akademije je izuzetno.

Upis polaznika provodi Državno odvjetništvo Republike Hrvatske, samo na preporuku Vlade RH.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: RBA

Postaj by sju_rod on 5/2/2010, 19:31

hvala bogu da je i takva ustanova otvorena,dugo smo je čekali,još samo da i glavni polaznik dođe tam ( sanandero) ja ču biti sretan i veseli ko mala beba kad dobije cicu.....

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 5/2/2010, 22:37

Ja samo neznam ak dojdu svi polaznici koji su zaslužni kam bu ju ih metnuli ????? Morali buju nadograđivat kapacitete do Botinca!!!!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:18

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 00:18.